טיפ מספר 1 הכנה להרכבה פרוש את כל החלקים: וודא כי ערכת המחסן שלך שלמה ובדוק לפי עמוד החלקים שכל החלקים בנמצא. הניחו את כל החלקים על ברזנט לצפייה קלה והכירו את החלקים והברגים. זה יקל על ההרכבה. בדוק את תחזית מזג האוויר. למרות שלא תמיד מדויק, זה יכול לעזור לך לקבוע את הזמן הטוב ביותר להרכבה. חשוב להרכיב ביום (ים) רגועים כאשר לא צפויה רוח או גשם. אל תתאספו לבד: בקשו לפחות אדם אחד אחר שעמד לעבוד איתכם כך שאחד מכם יוכל לבצע את ההידוק והשני יוכל לבצע הצבה והחזקה של לוחות. וודא ששניכם הקצידו את הזמן הנדרש והיו ברורים לגבי תפקידו של כל משתתף.

טיפ מספר 2 הכן את הבסיס שלך בין אם הבסיס שלכם הוא ריצוף, חול, בטון, חצץ כתוש, עץ הוא חייב להיות מרובע ובגובה אחיד. שקול להשתמש ברצפות יעודיות ( רצפה חיצונית או פנימית ) (זמינה לרוב מחסני הגינה) . למידע נוסף, עיין באפשרויות הרצפה למחסני הגינה שלנו .

טיפ מספר 3 בקרת עיבוי ספק בסיס סחוט היטב, כמו סלע כתוש או חצץ כדי למנוע חדירת לחות למחסן דרך הבסיס. הקפידו על ניקוז מי תהום הולם הרחק מבסיס המחסן. הסיטו גשמים והצטברות שלג נמס הרחק מבסיס המחסן. התקן מחסום אדי מפלסטיק רציף בעובי של 6 מ ', כגון יריעת פלסטיק (נרכשת בנפרד), בין משטח קרקע חשוף לבסיס הבניין. לקבלת טיפים נוספים לשליטה על עיבוי ובחירת מיקום להרכבה, עיין ברשימת ההכנות וההרכבה של המחסן גינה.

טיפ מספר 4 האם מערכת הריצוף והעיגון שלך מוכנה במדריך ההוראות מתוארים אפשרויות לבניית בסיס ריבוע מפלסי למחסן שלכם. מסגרת רצפה היא אופציונלית אך מומלצת. בדוק את מסגרות הרצפה שלנו כאן. מערכת עיגון זמנית צריכה להיות במקום בכל פעם שאתה עוזב את שטח ההרכבה – בין אם אתה נשבר למשך שעה או כמה ימים. מערכת עיגון קבועה חייבת להיות מוכנה למקומה ברגע שהסככה שלך תורכב במלואה.

טיפ מספר 5 בטיחות קודמת לכול חייב ללבוש כפפות עבודה משקפי בטיחות בנוסף, כולם צריכים ללבוש שרוולים ארוכים .

טיפ מספר 6 שיהיה לך כלים וחומרים בסיסיים מוכנים חייבים מברג פיליפס מס '2; אנו ממליצים בחום על אחד עם קצה מגנטי ,סולם שלבים סכין, שירות או מספריים צבת רמת הנגר מורצוי מאוד מברגה .

טיפ מספר 7 יש כלים חוסכים זמן אופציונליים מברגה חשמלית / אגוזים מברג אלחוטי עם קצה מגנטי (מומלץ בחום) סוללה נוספת למברג אלחוטי כיכר מחרוזת (למדידת אלכסונים לריבוע המסגרת; כאשר האלכסונים בעלי מידה שווה, הבסיס הוא ריבועי)

טיפ מספר 8 תרום הרכבה השלבים הראשונים במדריך ההוראות שלך מראים כיצד לחבר חלקים קשורים ליצירת מכלולי המשנה. ניתן להשלים מכלולים אלו מראש כך שתוכלו למקסם את שעות אור היום ביום ההרכבה.

טיפ מספר 9 הרכבה קח את הזמן. השלם כל שלב. כל חלקי הסככה ממוספרים וקודחים מראש על מנת להקל על ההרכבה. למען ביטחונם, הרחקו ילדים וחיות מחמד מאתר העבודה שלכם. לעולם אל תרכז את המשקל הכולל שלך על הגג. כשאתה משתמש בסולם מדרגות, וודא שהוא פתוח לחלוטין ועל קרקע אחידה לפני שאתה מטפס עליו. השתמש בהפשטת מזג אוויר במקום בו תורגם במהלך תהליך ההרכבה. וודא שהקלטת הפשטת מזג האוויר דבקה בחלונות. אל תמתחו אותו. החל אותו ישירות מהגליל על לוחות נקיים. וודא כי כל הכביסות משמשות במקום שנדרש במהלך תהליך ההרכבה. וודא כי כל הכביסה שוטפת עם הלוחות ואל תדק את הברגים יתר על המידה, מכיוון שהדבר עלול לפצח את הכביסה. אם מזג האוויר משתנה ונעשה גשום או סוער, הפסיקו לבנות ומעוגנים באופן זמני את הסככה שלכם להשלמתם ביום רגוע וצלול. עשה זאת על ידי הצמדת פינות הסככה לבסיסך והנחת משקולות, כגון קוביות פטיו או שקיות חול, על מסגרת הרצפה. הערה: אם אתה גר באזור שחווה הצטברות שלג, התקן את ערכת חיזוק הגג שלנו במהלך ההרכבה. אם תחכה למועד מאוחר יותר, תצטרך להסיר את לוח הגג ואז לחבר אותו מחדש להתקנה נכונה.

טיפ מספר 10 לאחר ההרכבה הוסף מדפי חץ ומתלים לתליה. אתה יכול למצוא את אלה בקטע האביזרים שלנו .