איך בוחרים אחסון חוץ?

אנשים רבים שגרים בבית פרטי עם חצר מחליטים לאחסן חפצים שונים מחוץ לביתם ולפנות מקום בבית. באמצעות אחסון חוץ, קל יותר לשמור על הסדר בבית ואף להפריד בין חפצים שמיועדים לשימוש בגינה ובין חפצים שמיועדים לשימוש בבית. ההפרדה מסייעת גם בחיסכון בזמן, וכך – כאשר מחפשים דבר מה שמיועד לחצר – כמו למשל: כיסאות פלסטיק, חומרי גינון או אופניים, ניתן פשוט לשלוף אותם מהמחסן. במקרים בהם אין לבני הבית מחסן, הם עשויים להפוך את אחד מחדרי הבית למחסן. כולנו מכירים את “חדרי המחסן” הללו שצוברים חפצים, פעמים רבות קשה למצוא בהם את הידיים והרגליים. הצבת מחסן מסודר מחוץ לבית פותרת את הבעיה הזו ומאפשרת לבני הבית להפוך את החדר הנוסף שבביתם (זה שלא הפך למחסן) לחדר שינה, חדר משחקים, חדר מחשב, חדר אירוח או להשתמש בו למטרות אחרות.

מחסני חוץ – על חומרים מגוונים וגדלי מחסנים

שוק המחסנים מגוון מאוד וכולל בין היתר: מחסנים מבודדים, מחסנים ממתכת, מחסנים שעשויים מעץ ופלסטיק ומחסנים שעשויים מחומרים אחרים. חשוב מאוד להתאים את החומר ממנו עשוי המחסן לסוג החפצים שיאוחסנו בו. כמו כן, יש להכיר את המאפיינים של החומרים מהם עשוי המחסן, יש למשל מחסנים שדורשים תחזוקה, יש מחסנים שניתן לצבוע ולחדש (כמו למשל מחסן שעשוי מעץ) ויש מחסנים ששומרים על טמפרטורה. כמו כן, יש מחסנים שמאפשרים אחסון באזורים גבוהים וחלק מהמחסנים אטומים, עמידים או מעוצבים יותר מאחרים.

כמו כן, ניתן לבחור בין מגוון גדלים של מחסנים לגינה ולכן יש לחשוב היטב מהו גודל המחסן הנחוץ. יש לקחת בחשבון שהחפצים עשויים להצטבר – כשהילדים גדלים למשל, הם עשויים להתחיל להשתמש באופניים, ייתכן שבני הבית ירצו להתחיל לטפח את הגינה ויזדקקו למכשירים שונים וכמובן שישנן סיבות נוספות שעשויות לגרום לכך שיתווספו למחסן חפצים. כדי למנוע את הצורך לרכוש מחסן חדש תוך זמן קצר יחסית, כדאי לפעמים לרכוש מחסן מעט יותר גדול מגודל המחסן שדרוש לבני הבית בהווה, כמובן שגודל המחסן צריך להתאים לגודל החצר.

איך בוחרים אחסון חוץ?

מעוניינים להתקין את המחסן בעצמכם או ע”י בעל מקצוע?

בין מגוון החברות שמשווקות מחסני חוץ שמיועדים לחצר, ניתן למצוא גם חברות שמשווקות מחסנים שניתן להתקין באופן עצמאי. מחסנים אלו יכללו בין היתר מחסנים ממתכת, מחסנים אלו נחשבים לבעייתיים וקשים להתקנה, אך חברה איכותית תפעל במטרה לשנות את המוניטין שיצא להם.

 מחסנים שניתן להתקין ללא קבלת שירות מבעל מקצוע יאפשרו לבני הבית לחסוך כספים, אך יש צורך ב”ידיים טובות” וחוש טכני קל כדי לבצע את המשימה. כדי לאפשר למתקין לבצע עבודה טובה, יגיעו המחסנים עם חוברת הדרכה מפורטת וככלל, יהיו קלים יחסית לפירוק והרכבה.

במידה שבני הבית לא מעוניינים להתקין את המחסן בעצמם, הם יוכלו לבחור במחסן שמותקן על ידי בעל מקצוע ומגיע עד הבית באמצעות מוביל, חברה מקצועית תציע גם את השירותים הללו.

בחירה בחברה מקצועית

חברה שמספקת מחסנים איכותיים, חזקים ועמידים מפני חום, ללא פגמים ועם דלתות חזקות, תאפשר לבני הבית ליהנות ממחסן שיחזיק מעמד למשך שנים רבות וישמור היטב על החפצים שיאוחסנו בו. מגוון המחסנים שהחברה תציע ללקוחותיה והייעוץ המקצועי שיינתן מיועצים מנוסים, יסייע לכל לקוח לבחור במחסן שמתאים לו ועונה על צרכיו ועל צרכי בני ביתו באופן מלא. חברה מקצועית תספק שירותי הובלות לכל חלקי הארץ ותאפשר ללקוחותיה לבצע רכישה בטוחה דרך האתר, כל זאת במחיר משתלם במיוחד.

מעוניינים בקבלת יעוץ מקצועי? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מידע מקצועי
עקבו אחרינו
מוצרים קשורים
לא נמצאו מוצרים קשורים
[]