תקנון החנות

מדיניות ביטול עסקה

לקוח זכאי לבטל עסקה אשר רכש ע"פ חוק הגנת הצרכן וזאת לא יאוחר מ-14 יום מתאריך הרכישה ובכתב.

ביטול עסקה ייעשה אך ורק בתיאום צוות של איידי גרדן. לא ניתן לבטל מוצרים לפי מידה או אחרי ההרכבה .

לקוח אשר רכש מוצר וביטל עסקה, יחויב ב 5% דמי ביטול מערך הרכישה (הוצאות סליקה וטיפול) ובנוסף יחויב בדמי הובלה והוצאות נוספות במידה והמוצר נשלח ללקוח גם אם טרם קיבל את המוצר בפועל.

לקוח אשר רוצה להחזיר את המוצר, עליו להחזירו למחסני איידי גרדן בתיאום מול צוות החברה טרם אישור ביטול העסקה. על המוצר להיות סגור, באריזתו המקורית שלא נעשה בו כל שימוש. על האריזה להיות שלמה ולא פגומה.

אתר איידי גרדן לא יהיה אחראי ולא יישא בהוצאות הקשורות לביצוע החזר המוצר.

אחריות המוצר 

למחסני מתכת ניתנת אחריות של 5 שנים על חלודה והתקלפות הצבע ממועד הרכישה.

לאריזת המוצרים מצורפות הוראות התקנה אשר דורשות מיומנות בסיסית. ולמי שאין רצוי לרכוש שירותי התקנה למחסן.

כאשר לקוח הבוחר בהרכבת המוצר באופן עצמי, החברה לא תשא באחריות כלשהי לעבודת ההתקנה.

* במקרה שנעשו שינויים במוצר כגון ביצוע חורים שלא לשם הרכבה וכמפורט בחוברת ההדרכה ו/או שימוש בחומרים שונים לרבות צבעים / חומרים ניקוי / חומרים כימיים ו/או שימוש בלתי סביר, החברה לא תהיה אחראית.

* במקרה של נזקי טבע החברה לא תהיה אחראית.

* בכל מקרה החברה אינה אחראית לתכולת המחסן הן בהרכבה עצמית והן בהרכבה על ידי קבלן משנה לרבות בגין גנבות , כניסת מים , הצפה , הנחה על משטח לא ישר /בעייתי וכיו"ב. בהקשר זה יציין כי סוג המשטח הנדרש: בטון מפולס ומוחלק (ללא גבשושיות)/ריצוף/אריחים(רצוי לא אבנים משתלבות)

תנאי שימוש

קריאת תקנון זה מהווה תנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים. השימוש באתר ובמידע הכלול בו כפוף לתנאים המפורטים ומעיד על הסכמת המשתמש לתנאים אלה. איידי גרדן מתחייבת לשמור את פרטיכם ולא למסור אותם לצד שלישי למעט חברות האשראי ללא קבלת אישור מוקדם מכם. איידי גרדן שומרת לעצמה את הזכות לשנות תנאים אלה מעת לעת, להוסיף עליהם או לגרוע מהם, ביחס לאתר כולו או לחלקו. בעלי האתר רשאים למנוע את הגישה לאתר למי שמנסה לפגוע באתר. התמונות באתר נועדו להתרשמות בלבד. מערכת האתר שומרת לעצמה את כל הזכויות על כל חומר מקורי הנמצא באתר

משלוחים והתקנות

לחברה הזכות הבלעדית להחליט על אופן המשלוח/התקנה המתאים למוצר הספציפי שרכש המשתמש, וכן על בחירת זהות חברת המשלוחים/התקנות או הלוגיסטיקה שתבצע את המשלוח/התקנה בפועל.

לא תהיה למשתמש כל טענה לעניין אופן ביצוע המשלוח/התקנה, עלותו או זהות מבצע המשלוח/התקנה בפועל לאחר ביצוע ההזמנה.

המוצרים יישלחו/יותקנו על ידי החברה בהתאם לכתובת שהוקלדה בטופס הרכישה.

תנאי אספקת/התקנה המוצר ייקבעו בהתאם למוצרים השונים על פי האמור בדף הרכישה של כל מוצר.

החברה לא תהיה אחראית לכל עיכוב שייגרם באספקת/התקנת המוצרים על ידי אירועים שאינם בשליטתה כגון אי פעילות של גורמי המשלוח/שביתות וכו'. המועד הקבוע לזמני אספקת/התקנת המוצרים ייספר באמצעות ימי עסקים בלבד (ימים א-ה', לא כולל שבתות וחגים) כשיום הראשון לספירה הוא למחרת יום הרכישה.

בעת קבלת המוצר, החברה רשאית לדרוש כי מקבל המוצר יזדהה בתעודת זהות על מנת לוודא כי הוא בעל כרטיס האשראי שהתמורה שולמה באמצעותו, כתנאי למסירת/התקנת המוצר. מחיר משלוח/התקנה משתנה בהתאם למוצר ומופיע בתהליך הרכישה באתר.

זמן האספקה/התקנה שאנו מתחייבים אליו הינו 14 ימי עסקים. יש לשים לב כי יתכנו עיכובים ע"י חברת המשלוחים/התקנות במקרים של יעדים שונים ומרוחקים וכן עקב תקלות טכניות.

איסוף עצמי ללא דמי משלוח- בעת איסוף עצמי של המוצר יהיה על הלקוח להציג תעודת זהות וכרטיס אשראי של מבצע ההזמנה. 

לקוח המבצע איסוף עצמי של המוצר, יהיה אחראי למוצר מרגע שהמוצר הועבר לחזקתו, לרבות נזק אשר נגרם למוצר במהלך הובלת המוצר.